O společnosti Bonafa projekt s.r.o.
Zastínění světlíků screenovou plachtou v Hrádku nad Nisou

Jsme společnost Bonafa projekt s.r.o. a jsme tu pro všechny, kdo potřebují spolehlivou společnost pro realizaci či zastínění světlíků, instalaci světlovodů nebo zpracování projektů všech zařízení pro usměrnění kouře a tepla i další činnosti z odvětví údržby budov.

Navrhujeme, vyrábíme a realizujeme vnější zastínění střešních světlíků pomocí různých druhů screenových plachet. Máme vlastní výrobu v srdci Beskyd, kde si vše vyvíjíme a vyrábíme.

Navíc nabízíme i další služby v oblasti stavebnictví a údržby budov. Obrátit se na nás můžete ze soukromého i veřejného sektoru. Naše sídlo se nachází v Ostravě-Zábřehu, ale s radostí zajedeme k vám kamkoli po celé České a Slovenské republice.

Naši odborníci, kteří práci provádějí, vám garantují co nejkratší termíny dodání, vysokou kvalitu a unikátní technologické postupy.

Naše řešení zastínění světlíků je unikátní

Na trhu jsme nenašli finančně nenáročné a zároveň praktické a chytré řešení pro zastínění střešních světlíků průmyslových hal, nákupních center a dalších objektů. Proto jsme se sami stali výrobcem ochranného návleku, který nikde jinde nenajdete. Toto zastínění střešních světlíků vyrábíme z protisluneční tkaniny, která je odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Od roku 2016 máme toto řešení zapsané u Patentového úřadu České republiky, a tak jej u žádného jiného výrobce neseženete.
  • Adriana - zastínění sedlového světlíku

Naše další nabídka a služby zákazníkům

  • prodej náhradních dílů ke všem výrobkům, které dodáváme
  • dodávka a montáž všech druhů zařízení pro usměrňování pohybu kouře a tepla (např. kouřové zástěny)
  • zpracování projektů všech druhů zařízení pro usměrňování pohybu kouře a tepla
  • komplexní výměna anebo rekonstrukce všech druhů střešních světlíků a SOZ
  • realizace a revize protipožárních ucpávek a spár
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti