Jsme společnost Bonafa projekt s.r.o., odborníci na zastínění světlíků a údržbu budov. Naše screenové plachty poskytují spolehlivé a efektivní řešení pro ochranu interiérů před přehříváním a oslněním, čímž zlepšují pracovní prostředí a snižují náklady na klimatizaci. Díky našim patentovaným technologiím a dlouholetým zkušenostem garantujeme vysokou kvalitu a dlouhou životnost našich produktů.

Navrhujeme, vyrábíme a realizujeme vnější zastínění střešních světlíků pomocí různých druhů screenových plachet. Od roku 2016 máme vlastní výrobu v srdci Beskyd, kde si vše vyvíjíme a vyrábíme.

Navíc nabízíme i další služby v oblasti stavebnictví a údržby budov. Obrátit se na nás můžete ze soukromého i veřejného sektoru. Naše sídlo se nachází v Ostravě, ale s radostí zajedeme k vám kamkoli po celé České a Slovenské republice.

Jsme výrobci našich stínících řešení, a proto za ně můžeme dlouhodobě ručit. Vše, co děláme, děláme pečlivě, což činí spolupráci s námi jednoduchou a vždy férovou. Žádné zálohy dopředu, víme že se domluvíme, protože naše produkty fungují.

Novinky v zastínění světlíků

S ideálně zakrytým světlíkem nejde jen o pohodlí, ale především o bezpečnost

Řešit oslnění a odlesky je vždy tak trochu alchymie. Neexistuje univerzální postup, který by elegant

Kvalita neznamená předraženost

Vlastní výroba a patenty nám v Bonafě umožňují držet rozumné ceny, a přitom dodávat materiály a

Tajemství slunečního záření: od modré oblohy po efektivní zastínění

V této první části série se zaměříme na hlubší porozumění slunečnímu záření a jeho stínění. Prozkoum


NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

Součástí naší práce není jen výroba a montáž zastínění světlíků. Zabýváme se také opravou a servisem všeho, co se porouchalo na střeše či fasádě.
  • dodávka a montáž světlovodů
  • prodej náhradních dílů ke všem výrobkům, které dodáváme
  • dodávka a montáž všech druhů zařízení pro usměrňování pohybu kouře a tepla (např. kouřové zástěny)
  • zpracování projektů všech druhů zařízení pro usměrňování pohybu kouře a tepla
  • komplexní výměna anebo rekonstrukce všech druhů střešních světlíků a SOZ
  • realizace a revize protipožárních ucpávek a spár

NAŠE PRÁCE

Reference našich spokojených klientů jsou důkazem kvality naší práce.

Dlouhodobě spolupracujeme s výrobci střešních světlíků a správci průmyslových parků, realizujeme zakázky po celém Česku a Slovensku. Mezi naše klienty patří výrobní podniky, automobilky, školy a školky, nemocnice, letiště, a dokonce i firma, která vyrábí komponenty pro evropský vesmírný výzkum.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti