Upravit stránku

Projekt: Zastínění celé výrobní haly

Místo: KION, Stříbro

Naše spolupráce započala zastíněním tří zkušebních světlíků, na které jsme použili náš nový vylepšený systém uchycení stínící plachty. Podmínka byla, že nesmíme žádným způsobem zasáhnout do konstrukce světlíků. A výsledek?

Klient nám už na druhý den volal, že je příjemně překvapený z citelného ochlazení a objednal si u nás zastínění zbylých 27 světlíků. Rázem se z toho stala naše největší realizace, na které jsme se podíleli.

Realizace

Jak na zastínění celé výrobní haly?

Při této realizaci jsme použili náš nový vylepšený systém uchycení stínící plachty, díky čemuž jsme zastínění namontovali v pěti lidech za 8 hodin i s přestávkou na oběd. Podívejte se na její výsledky, které přinesly snížení teploty v hale.

 

1
2

Světlo, které již nic neoslní! Jak si poradit s nepříjemnými odlesky světlíku?

Naše spolupráce má ještě další pokračování. Klient si nově instaloval ve výrobě velkoplošnou obrazovku, na kterou mu v určitou denní hodinu sluníčko házelo přes nezastíněné světlíky nepříjemné odlesky. Proto jsme mu navrhli použít na zastínění naši kombinovanou plachtu s různou světelnou propustností. 

Na jižní stranu světlíku, kde sluníčko pronikalo do haly a oslňovalo velkoplošnou obrazovku, jsme použili plachtu s menší propustností světla, na zbytek světlíku jsme dali naši standardní screenovou plachtu.

Dokázali jsme tak vhodnou kombinací screenových plachet s různou světelnou propustností vyřešit problém s oslněním a odlesky ve výrobních prostorách.

1

Zaujala vás realizace a máte dotaz? Ozvěte se nám!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti