Kvalita neznamená předraženost

Vlastní výroba a patenty nám v Bonafě umožňují držet rozumné ceny, a přitom dodávat materiály a komponenty o jejichž původu a kvalitě máme veškeré informace.  

Tajemství slunečního záření: od modré oblohy po efektivní zastínění

V této první části série se zaměříme na hlubší porozumění slunečnímu záření a jeho stínění. Prozkoumáme, co sluneční záření je, jeho spektrální složení, a jak interakce s atmosférou Země ovlivňuje jeho vlastnosti. Zjistíte, proč je obloha modrá, jak vznikají červené odstíny při východu a západu slunce a jak tyto znalosti využít k efektivnímu zastínění. 

Připravili jsme nový web pro slovenské zákazníky

Bonafa - váš spolehlivý partner pro řešení problémů s přehříváním, oslněním a UV zářením při stínění střešních světlíků. Nově jsme rozšířili naši působnost i na Slovensko a na našem novém webu bonafa.sk Vám nabízíme kvalitní a ověřená řešení. Navštivte nás a objevte, jak Vám můžeme pomoci s Vašimi potřebami spojenými se stíněním střešních světlíků.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti