Upravit stránku

Projekt: Zastínění světlíků a haly

Místo: Bonatrans, Bohumín

Zpočátku vše vypadalo jako standardní realizace. Naše spolupráce započala objednáním dvou světlíků. A výsledek?

Klient byl s naším přístupem více než spokojený, proto se rozhodl o rozšíření realizace, která skončila postupným zastíněním jedné poloviny haly. 

Realizace

Výsledek, který lze tentokrát změřit!

Při této realizaci jsme zastínili světlíky nad celou tehdejší výrobou, díky čemuž se jednalo o tehdy naší největší realizaci. Podívejte se na její výsledky, které přinesly snížení teploty v hale.

 

Realizace zastínění
Realizace zastínění
Realizace zastínění
Realizace zastínění
1
Realizace zastínění
Realizace zastínění
Realizace zastínění
2
Tentokrát za nás mluví čísla! Klient si nechal provést měření od externí firmy, díky kterému zjistil, že teplota na pracovišti se v letních měsících snížila o 5 až 7 stupňů. A to už je v průběhu výkonu práce opravdu znát a zaměstnanci tak mohou pracovat v komfortnějším prostředí. 

Po šesti letech se vracíme na místo činu a zastíňujeme druhou půlku haly. 

Zákazník byl s naším stíněním světlíků tak spokojený, že si po šesti letech objednal druhou půlku haly. A ano, bílou už sice Bohumín trochu obarvil, ale naše zastínění bez jakéhokoliv servisního zásahu za ty roky pořád drží, je plně funkční a zákazník si jej pochvaluje.
1
2
3
4
5

Zaujala vás realizace a máte dotaz? Ozvěte se nám!

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti