K čemu slouží průmyslové zástěny? 

Průmyslové zástěny jsou levné a praktické řešení všude tam, kde potřebujete nějakým způsobem oddělit výrobní plochy. Ať už mezi sebou, nebo jen od venkovních ploch. Plachty se hodí všude tam, kde potřebujete třeba zakrýt nějaké nákladné zařízení a ochránit ho tak před nepříznivými vnějšími vlivy.

Kdy se používají průmyslové zástěny?

Zástěny se používají například v případech, kdy potřebujete zamezit průniku prachu z výrobních do skladovacích prostor. Zabránit úniku tepla, nebo si jen potřebujete ochránit soukromí svých výrobních prostor od všudypřítomné konkurence. 

Každá instalace je jiná, každá potřebuje jiný druh plachty, nebo jiný druh uchycení. Proto zde dokážeme plně využít naše zkušenosti s výrobou a montáží stínících plachet na střechách dnes už v celé střední Evropě.


Obrátit se na nás můžete s kompletní dodávkou vnitřních i vnějších průmyslových zástěn a zakrývacích plachet všech tvarů a velikostí. 

Potřebujete si rozdělit, nebo oddělit svou výrobu? Potřebujete cokoliv ochránit a zakrýt?  Potřebujete poradit? 
Napište nám nebo volejte na 777 035 263, jsme tu pro vás.


  • Atypická průmyslová zástěna
  • Atypická plachta na zakrytí ČOV
  • Atypická průmyslová zástěna

Vyrábíme  a montujeme průmyslové zástěny a průmyslové plachty, které sloužící k odděléní pracovních a skladovacích ploch od ostatních prostorů. Vše realizujeme na zakázku dle potřeb klientů. Plachty vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů s dlouhou životností. 

Každá instalace je jiná, každá potřebuje jiný druh plachty, nebo jiný druh uchycení. Proto zde dokážeme plně využít naše zkušenosti s výrobou a montáží stínících plachet po střechách dnes už v celé střední Evropě.

 

NAŠE NABÍDKA A SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

  • Dokážeme vyrobit na míru atypické plachty z různých materiálů a ochránit tak třeba finančně nákladné zařízení před vlivem nepříznivých vnějších vlivu. Třeba před prachem, teplem, vlhkostí, nebo i chladem.
  • Dokážeme vyrobit atypické průmyslové zástěny, které dokáži třeba oddělit výrobní prostory od skladovacích prostor. Zabráníme tak nežádoucímu úniku tepla, nebo průniku prachu do skladovacích prostor.
  • Dokážeme vyrobit atypické průmyslové zástěny, které dokáži třeba oddělit vnitřní prostory od vnějších ploch. Ochráníme tak vaše soukromí výrobních prostor od všudypřítomné konkurence. 
  • Dokážeme vyrobit atypické plachty na zakrytí průmyslových čističek, nebo nádrží. A zabráníme tak třeba úniku tepla z nádrže, nebo zanesením nežádoucích nečistot do nádrže.
  • Dokážeme vyrobit atypické průmyslové zástěny, které dokáži třeba oddělit od sebe studený a horký provoz ve výrobě.
  • Dokážeme vyrobit atypické stínící plachty všech tvarů a velikostí. Zabráníme tak přehříváním vnitřních prostor v letních měsících, nebo slunečnému oslnění odlesky. Ať už lidí nebo zařízení.
  • Dokážeme vyrobit cokoliv co Vás napadne. Každá instalace je jiná, každá potřebuje jiný druh plachty, nebo jiný druh uchycení. Klidně se nám ozvěte, my si už poradíme.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti