Upravit stránku

S ČÍM SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT?

Rádi vám dodáme a namontujeme ventilátory pro mechanické (nucené) větrání budov, ventilační turbíny a světlovody. Obraťte se na nás s požadavkem na střešní nebo fasádní ventilátory, ventilátory k výtahovým šachtám, světlíkům, nepožárním a požárním ventilátorům i s dalšími požadavky.

Součástí naší práce není jen dodání a instalace výrobků. Zabýváme se také opravou a servisem všeho, co se porouchalo na střeše či fasádě. Máte-li problémy se zastíněním střešních světlíků, ventilačními turbínami nebo čímkoliv jiným, obraťte se na nás. Naši kvalifikovaní pracovníci k vám přijedou hned, jak to bude možné a vše napraví.

Na základě konkrétního problému se domluvíme o dalším postupu, který se odvíjí od náročnosti a rozsahu prací. Obraťte se na nás i v případě, že firma, která pro vás práci původně dělala, již nefunguje nebo již neexistuje dokumentace. Domluvit se můžeme i na pravidelném servisu, který zajistí bezproblémový chod všech světlíků, dveří, oken i zakrývacích plachet.

Ke všem dodávaným výrobkům vám rovněž nabízíme náhradní díly a servis. Stačí nám napsat, rádi vám vytvoříme cenovou nabídku a zašleme možnosti našeho sortimentu.

NAŠE NABÍDKA A SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

  • Provedeme servis denního větrání ve světlících nebo ve fasádě.
  • Provedeme montáže a servis světlovodů
  • Provedeme montáže a servis lomenek
  • Provedeme montáže a servis střešních, nebo fasádních ventilátorů. 
  • Dodávka a montáž nepožárních ventilátorů pro mechanické (nucené) větrání budov
  • Prodej náhradních dílů ke všem výrobkům, které dodáváme
Rekonstrukce shedových světlíků
Rekonstrukce strřešních ventilátorů
Výměna střešních vpůstí a svodů
1
Rekonstrukce a údržba střešních žlabů
Bonatrans , Rekonstrukce a údržba střechy
České dráhy, rekonstrukce střechy
Bonatrans, rekonstrukce lucernových světlíků
2
Hyundai Steel, výměna polykarbonátu
Rekonstrukce fasádního větrání.
3
Bonatrns, rekonstrukce požární uspávky
4

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti