Zákazník řešil problém s aktivační nádrží, ze které v zimě zbytečně unikalo teplo. Bakterie, které se podílejí na čištění, v nižších teplotách přestávají pracovat. Navrhli jsme zákazníkovi řešení v podobě zakrytí nádrže atypickou termo plachtou z materiálu, který se nám osvědčil například už v realizaci průmyslových zástěn. Součástí instalace byl podpěrný napínací rastr, který nám plachtu mírně spádoval tak, aby se na plachtě nedržela zbytečně voda a kontrolní otevírací okýnka. Ve srovnání s ostatními nabídkami, třeba v podobě bazénového zastřešení, byla naše varianta zhruba desetkrát levnější. 

Vedlejším, neméně důležitým benefitem zakrytí ČOV je výrazné snížení zápachu, který se od nádrže šířil.

Každá instalace je jiná, každá potřebuje jiný druh plachty, nebo jiný druh uchycení. Dokážeme plně využít naše zkušenosti s výrobou a montáží stínících plachet po střechách dnes už v celé střední Evropě.

Potřebujete si rozdělit, nebo oddělit svou výrobu? Potřebujete cokoliv ochránit a zakrýt?  Potřebujete poradit? Ozvěte se nám, najdeme pro vás řešení.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti