S radostí oznamujeme, že jsme rozšířili sortiment našich screenových plachet o nové varianty s větší propustností světla.

Cílem naší firmy Bonafa projekt je vyjít vstříc potřebám našich zákazníků a nabídnout jim co nejlepší řešení pro zastínění střešních světlíků. Jsme schopni kombinovat různé druhy materiálů v rámci jedné plachty, čímž vytváříme jedinečné a multifunkční zastínění.

Na jižní stranu světlíků, kde dopadá nejvíce slunečního světla, používáme materiál s menší propustností sluneční energie, zatímco na zbytku světlíků používáme plachtu s větší propustností světla.

Všechny naše produkty vyrábíme přímo v naší vlastní výrobě, která se nachází v srdci Beskyd. Máme skladem okolo 30 tisíc metrů čtverečních stínících plachet a sami si vše vyvíjíme, vyrábíme i montujeme. Nejsme žádní překupníci, průmyslovému stínění se věnujeme od roku 2015 a proto dokážeme nabídnout nejrychlejší termín dodání, nejlepší kvalitu a nejlepší ceny.

Více informací naleznete na našich webových stránkách bonafa.cz a nově i bonafa.sk.

Kombinace materiálů s různou propustností sluneční energie v rámci jedné plachty

A to není vše, rovněž se zabýváme údržbou a správou střech a světlíků v průmyslových areálech v Moravskoslezském kraji. Naši kvalifikovaní pracovníci se starají o pravidelnou údržbu střech, kontrolu a opravy, aby byly střechy našich zákazníků v optimálním stavu. Naše služby jsou vynikající volbou pro zákazníky, kteří hledají komplexní řešení pro své průmyslové areály.

Když to shrneme, tak firma Bonafa projekt nabízí vysokou kvalitu průmyslového stínění za nižší cenu díky našim zkušenostem, moderní výrobě, použití kvalitních materiálů a dostatečnému skladovacímu prostoru. Naše produkty jsou vynikající volbou pro zákazníky, kteří hledají kvalitní stínící plachty za rozumnou cenu

Navíc jsme schopni dodávat a montovat průmyslové stínění světlíků po celém Česku a Slovensku

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti