S TOUTO FIRMOU NESPOLUPRACUJEME, PŘESTO BEZ NAŠEHO SOUHLASU POUŽÍVÁ KE SVÉ PREZENTACI NAŠE FOTOGRAFIE
fotky naší práce, které sdílí konkurence

Firma Bonafa projekt žádným způsobem nespolupracuje s firmou Lightway, přesto bez našeho souhlasu a přes opakované upozornění nadále používají ke své prezentaci fotografie našich realizací. 

Průmyslovému stínění se věnujeme od roku 2015, screenové systémy vyvíjíme ve spolupráci s výzkumnými centry na českých univerzitách. Máme novou vlastní moderní výrobu. Již několik výrobků máme chráněných patentem. Dlouhodobě spolupracujeme s výrobci střešních světlíků a správci průmyslových parků a své zakázky realizujeme po celém Česku a Slovensku. Mezi naše klienty patří zejména výrobní podniky, automobilky, školy a školky, nemocnice, letiště, ale třeba i firma, která vyrábí komponenty pro evropský vesmírný výzkum.

Někde je problém přehřívání 🌡, někde je problém oslnění 👓 a někde třeba UV záření 🌞.

Nechlubíme se cizím peřím. Všechny naše výrovky si sami vyvíjíme, vyrábíme i montujeme. Chtějte originál, chtějte firmu Bonafa projekt.

#vyrobce #vyvojvyobku #vlastnivyroba 

Všechny fotografie realizací zastínění světliků uvedené v katalogu firmy Lightway byly použity bez našeho souhlasu

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti