NÁTĚR NA SKLENÍKY NEPATŘÍ NA SVĚTLÍKY!

Stínící nátěr na skleníky a pařeniště obsahuje žíravé a korozivní látky, které zničí polykarbonát a dokonce naruší i konstrukci světlíku. Barva během dvou let rozežrala vrchní část polykarbonátu tak, že už zátéká do interiéru. 
 
Důrazně DOPORUČUJEME nepoužívat neodborné protisluneční nátěry světlíků barvami nebo fóliemi s lepidly, které jsou nekompatibilní s polykarbonátem, protože jinak dojde k degradaci a následnému mechanickému poškození polykarbonátové výplně tak, že dříve nebo později dojde k zatékání přes takto natřené střešní světlíky!
 
K zastínění střešních světlíků včetně otvíravých segmentů proto doporučujeme ochranné protisluneční návleky ze speciální tkaniny odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření od firmy Bonafa projekt s.r.o., které nijak nepoškozují polykarbonátovou výplň střešních světlíků ani nijak nepoškozují konstrukci světlíků.
 

MÁTE ZÁJEM O ZASTÍNĚNÍ STŘEŠNÍCH SVĚTLÍKŮ? NAPIŠTE NÁM

Špatný nátěr na střešní světlíky

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti