Pokud hledáte efektivní řešení pro zastínění světlíků a snížení prostupu záření do vašich prostor, firma BONAFA PROJEKT je tu pro vás.

 
Specializujeme se na výrobu a instalaci stínících plachet pro různé typy světlíků. Nyní jsme navíc připraveni na nadcházející sezonu, protože jsme nově naskladnili více než 30 000 metrů čtverečních stínícího materiálu.

Díky našim plachtám dokážete snížit teplotu a zamezit oslnění a UV záření, což výrazně zlepší prostředí a zdraví vašich zaměstnanců. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi odolné a spolehlivé.

Již mnoho let spolupracujeme s výrobci střešních světlíků a správci průmyslových parků. Naše stínící plachty jsou instalovány v široké škále průmyslových budov, jako jsou výrobní závody, automobilky, nemocnice, letiště, školy a školky a mnoho dalších.

Pokud máte zájem o naše produkty, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám poskytneme bližší informace o našich stínících plachtách a jejich výhodách.

Zastínění světlíků firmou Bonafa projekt.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti