Zastínění světlíků může být složitým úkolem, pokud nevíte, co dělat. Proto je důležité vědět, na co si dát pozor.

1. Nepoužívejte stínící sítě určené na ploty na střechy. Tyto sítě neodolají extrémním povětrnostním podmínkám, které na střeše panují.

2. Nátěr na skleníky nepatří na světlíky. Stínící nátěr na skleníky a pařeniště obsahuje žíravé a korozivní látky, které poškodí polykarbonát a konstrukci světlíku. Proto se nedoporučuje používat neodborné protisluneční nátěry světlíků, které mohou vést k degradaci a poškození polykarbonátu.

3. Pozor na nízkou životnost stínících folií na světlících. Velké tepelné výkyvy na střeše ovlivňují životnost stínících folií a nátěrů, které se často musí obnovovat.

4.💡Buďte opatrní při výběru dodavatele!💡Zamezte riziku a vyhněte se firmám, které neoprávněně využívají fotografie našich realizací k prodeji svých vlastních produktů. Tyto společnosti vás mohou nemile překvapit s horšími vlastnostmi produktu za vyšší cenu.

Ušetřete si čas a peníze a chtějte zastínění střešních světlíků od profesionálů. 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti