V Bonafa projekt s.r.o. překračujeme hranice v zastínění výrobních hal - doslova halu vedle haly. Nedávno jsme dokončili rozsáhlý projekt pro KION ve Stříbře, kde jsme zastínili více než 2400 m² střešních světlíků. Naším cílem je nejen zlepšit pracovní prostředí snižováním teploty, ale také řešit specifické problémy jako jsou odlesky a oslňování.

První spolupráce s KION

Naše první kroky ve spolupráci s KION ve Stříbře začaly v roce 2021 zastíněním tří zkušebních světlíků. Díky našemu novému systému uchycení jsme dokázali splnit požadavek klienta na neinvazivní řešení, které nezasahuje do konstrukce světlíků. Již po prvním dni byl klient příjemně překvapený výsledkem, což vedlo k rozšíření našeho zastínění na zbylých 27 světlíků. Tento projekt se stal naším milníkem, ukazujícím naši schopnost realizovat rozsáhlé a efektivní řešení.

Při zastínění celé výrobní haly jsme uplatnili naše inovace v systému uchycení, což umožnilo náš tým zvládnout instalaci efektivně a rychle. Tato práce nejenže zvýšila komfort v hale snížením teploty, ale také demonstrovala naši schopnost rychle reagovat na potřeby klientů a zajistit maximální efektivitu práce.

Řešení problémů s oslňováním a odlesky

Když se v hale objevil problém s oslňováním od nově instalované velkoplošné obrazovky, přišli jsme s návrhem použít kombinovanou plachtu s různou světelnou propustností. Toto řešení efektivně eliminovalo problémy s odlesky a zlepšilo vizuální komfort ve výrobním prostředí.

Na jižní stranu světlíku, kde sluníčko pronikalo do haly a oslňovalo velkoplošnou obrazovku, jsme použili plachtu s menší propustností světla, na zbytek světlíku jsme dali naši standardní screenovou plachtu.

Dokázali jsme tak vhodnou kombinací screenových plachet s různou světelnou propustností vyřešit problém s oslněním a odlesky ve výrobních prostorách.

Rozšíření spolupráce: Zastínění druhé výrobní haly

V rámci naší pokračující spolupráce s KION jsme letos přistoupili k dalšímu velkému úkolu - zastínění druhé výrobní haly. Přidání dalších 2400 m² světlíků k našim dosavadním realizacím zdůrazňuje naši schopnost zvládat rozsáhlé a technicky náročné projekty, přičemž poskytujeme efektivní a esteticky atraktivní řešení.

Úspěch projektu pro KION ve Stříbře podtrhuje naši schopnost přinést měřitelné výsledky v oblasti průmyslového zastínění. Naše inovativní řešení zastínění nejen zlepšují pracovní prostředí a efektivitu, ale také přispívají k energetickým úsporám a zvyšují komfort v hale. Těšíme se na další příležitosti k aplikaci našich znalostí a zkušeností ve spolupráci s dalšími klienty, abychom i jim pomohli dosáhnout podobných výsledků.

Zaujala vás realizace a máte dotaz? Ozvěte se nám!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti