Upravit stránku

Projekt: Částečné zastínění pomocí světlíku

Místo: Bohumín

V tomto případě jsme spolupracovali s naším největším zákazníkem, kterého trápil problém s čitelností displejů umístěných na pracovišti.
Prostor byl naplněný světlem natolik, že se stalo velkou překážkou pro pracovníky, neboť je během pracovní doby příliš oslňovalo. V určitou hodinu tam dokonce slunce svítilo natolik, že lidé měli velký problém přečíst to, co zobrazovaly displeje zařízení.
Částečné zastínění

Světlo, které již nic neoslní!

A my začali hledat to nejefektivnější řešení. Světlík má velký rozpon, a to více než 6 metrů na šířku přes oblouk. Proto jsme zvolili tu nejvhodnější variantu, při které jsme zastínili pouze ta místa, ve kterých docházelo k nepříjemnému oslnění.
Částečné zastínění
Částečné zastínění
Částečné zastínění
Částečné zastínění
1
Částečné zastínění
Částečné zastínění
Částečné zastínění
2
Klienta jsme navíc potěšili po finanční stránce, neboť tato varianta nevykazovala tak náročnou investici. Světlo již není žádnou překážkou. Celá realizace tak splnila svůj účel. Pracovníkům tak už žádné paprsky neznepříjemňují práci, a to v žádnou hodinu.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti